Vijesti iz kluba

Prstići osvojili turnir u Češkom Selu

Za kraj sezone Prstići su osvojili turnir u Češkom Selu. Od prve do zadnje utakmice svi su igrali odlično i dali zadnji atom snage u jako teškim uvjetima.

Turnir smo završili s četiri pobjede iz četiri utakmice i gol-razlikom 8:0. Bez primljenog gola, uz maksimalan učinak. Upravo onako kako se osvajaju turniri.

Čestitke svim igračima i igračicama na borbenosti, zajedništvu i odličnoj igri tijekom cijelog natjecanja.

Veliko hvala i čestitke roditeljima na nesebičnoj podršci našoj momčadi tijekom cijele sezone, kao i treneru na izvrsnom uspjehu i predanom radu s djecom.

A sad ide zasluženi odmor. Napunite baterije i vidimo se spremni za novu sezonu!